Papirnati brigadiri i general saborske fronte
Najviši čin u današnjoj političkoj vrhuški ima Vladimir Šeks koji je proglašen general-bojnikom i to - upravne struke
Komentari 10
Prije rata dotična je gospođa radila kao dječji novinar na Radio Zagrebu. I to je, govoreći blagonaklono prema njoj bio njen maksimalni domet. No, objektivno, ona je već tada bila na hijerarhiji barem jedan stupanj iznad svoje granice kompetencije. Doo te granice je došla lukavo koristeći slabosti svojih šefova.
Valjalo bi naglastiti da su ovi činovi pričuvni činovi, i točno se zna da Mesić ili Šeks nisu generali kao Krstičević i Gotovina. Isto tako, svatko tko je bio u vojsci zna da vojni čin, i to onaj najniži, čin pozornika, vrijedi više nego ovakav čin pričuvnog generala. To je samo simbolika, nema tu stvarne vrijednosti. A to što neki kojima osim za lopovluk treba suditi i za velizdaju poput Mesića i Sanadera, koji se u sudskim sporovima pozivaju na te svoje činove, to samo pokazuje koliko su isti obične mizerije od ljudi.
Svakako bi trebalo napraviti reviziji pričuvnih visokih činova i oduzeti ih svim operetnim genralima.
Ovaj novinar samo muti kasu i nista ne kaze. Boze moj ,sto citatelji Vecernjeg lista sve moraju placat i konzumirat!
papirnati i smrznuti činovi - jači od pravih - papirnati prave locirali, isporučili i optužnice napisali...
Sve moderne vojske imaju takve činove.... Sprdam se kao i oni od nas dragovoljaca bez činova i Rubaline penzije. Nasljedila gospoda od drugova iz JNA. Malo izmjenili nazive i to je to. Sram ih sve bilo
treba ukinuti sve suvišne naslove,nekakve činove koji nemaju uporište u djelatnosti,zemlja grca u recesiji a neki primaju privilegije kao da smo bogati.
Veleizdajnici skidaju činove zaslužnima, a petokolonašima daju počasne činove...
Papirnati brigadiri i general saborske fronte Najviši čin u današnjoj političkoj vrhuški ima Vladimir Šeks koji je proglašen general-bojnikom locirati, uhititi =REMETINEC
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
što ste vi smiješni, pa da u Hrvatskoj nema bolesnih, imali bi najbolje zdravstvo na svijetu.