Veli raskrvarena usnica nakon duela s Mandžom, evo kako je reagirao

vela
10.11.2014.
u 14:45

Real Sociedad u nedjelju je pobijedio Atletico Madrid 2:1, a u 54. minuti susreta dogodio se žestok duel dvojice strijelaca – Carlosa Vele i Marija Mandžukića.

Mandžo je u obrambenoj akciji naletio na Meksikanca te ga pritom zahvatio ramenom nakon čega je potekla krv iz usnice Sociedadova ofenzivca.

Ipak, Vela na kraju nije ništa zamjerio Mandži vjerojatno i zato što mu se hrvatski napadač odmah ispričao.

– To je dio nogometa, nema tu dublje priče, sve počinje i završava na terenu – rekao je Vela.

Inače, Mandžukić je u 10. minuti zabio za vodstvo Atletica, a Vela je izjednačio rezultat pet minuta potom. Pobjedu je domaćinu donio Agirretxe u 82. minuti.