Čop sjajno zabio pa se ozlijedio, a Pletikosa u debiju primio četiri gola

Duje Čop
02.03.2016.
u 21:52

Hrvatski napadač zabio je za vodstvo Malage protiv Valencije u 14. minuti.

Nakon što je u prošlom kolu pogotkom donio bod Malagi na gostovanju kod Real Sociedada (1:1), Duje Čop ponovno se upisao u strijelce i u 26. kolu španjolskog prvenstva. Malaga je dočekala Valenciju (1:2), a hrvatski napadač zabio je za vodstvo 1:0 u 14. minuti prekrasno pogodivši rašlje.

Čopu je to treći gol u Primeri, a strijelac je bio i u prosincu za pobjedu kod Rayo Vallecana (2:1).

No, njegova sreća nije dugo trajala jer u 23. minuti morao je zbog ozljede napustiti igru, a Valencija je kasnije preokrenula rezultat.

Debi na vratima Deportiva dočekao je Stipe Pletikosa, no neće ga pamtiti po dobrom jer je njegova momčad doživjela težak poraz kod Athletica (4:1). Muniain je u 13. minuti načeo pogotkom Depor, a potom je hat-trick upisao sjajni Aduriz. Riera je u 51. minuti bio strijelac za goste (za 2:1).

Sevilla je golom Llorentea (11. minuta) pobijedila Eibar (1:0) za kojeg je od prve minute igrao Josip Radošević

Celta i Villarreal podijelili su bodove (0:0).