Pogledajte Brozovićev eurogol! Haliloviću 90 minuta u porazu Sportinga

Marcelo Brozović
Youtube Screenshot
12.12.2015.
u 22:53

Sevilla je bila bolja od Sporting Gijona sa 2:0, a za Baske je cijelu utakmicu odigrao Alen Halilović.

Ivan Perišić igrao je 90 minuta, a Marcelo Brozović posljednjih 29 u gostujućoj pobjedi Intera 4:0 protiv Udinesea u 16. kolu Serie A.

A u 86. Brozović je zabio sjajan gol - prvo je prošao jednog igrača, pa sa 16 metara zabio u suprotan kut. Strijelci su još bili Icardi (2) i Jovetić.

U ostalim utakmicama Bologna je slavila protiv Genoe s 1:0, Palermo doma protiv Frosinonea s 4:1, dok je susret Sassuola i Torina odgođen zbog magle.

Na ljestvici vodi Inter s 36 bodova, Fiorentina ima 32, a Napoli 31 bod.

Nogometaši Seville i Celte ubilježili su pobjede u susretima 15. kola španjolske Primere.

Celta je u Vigu sa 1:0 slavila protiv Espanyola, iako je gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrala s igračem manje. Sevilla je, također kao domaćin, bila bolja od Sporting Gijona sa 2:0, a za Baske je cijelu utakmicu odigrao Alen Halilović

U derbiju začelja Granada je pobijedila u gostima Levante sa 2:1.

Vodi Barcelona s 35 bodova, ispred Atletica (32), Reala (30) i Celte (28).

Rezultati 18. kola francuskog prvenstva: Montpellier - Guingamp 2:1, Lille - Lorient 3:0, Nantes - Toulouse 1:1, Troyes - Bastia 1:1, Reims - Nice 1:1.

Poredak: PSG 45 bodova (-1), Angers 30 (-1), Caen 30, Monaco 28 (-1)...

>>Deportivo šokirao Barcelonu: Projektil Ivana Rakitića obilježio utakmicu