Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 203
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Slavlje
Povratak na članak

Zvonimir Boban: Ruža će još više uljepšati naš veseli dom

Dok se Leonarda oporavljala nakon porođaja, Zvone je u društvu obitelji i uglavnom prijatelja nogometaša proslavio rođenje svoje kćeri Ruže. Društvo se okupilo u restoranu Vinodol u Teslinoj ulici, koji vodi njegov stariji brat Dražen.

Komentari 1

ST
stampedo
07:55 02.12.2009.

Komentar je suvišan- samo ne čitaju ovo oni koji bi trebali da shvate što rade ljudima koji žele i vole djecu. Svaka čast- tek Boban je bio slavan \"vatreni\" ne kockasti- mala razlika ali bitna!!!!!!!!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.