Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 141
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
omiljeni komad
Povratak na članak

Vitku liniju najčešće ističe udobnom i lijepom odjećom, a omiljene su joj palazzo hlače

Ovakve hlače uvijek su dobar odabir, i za casual kombinacije i za večernji izlazak

Komentari 3

Avatar TvojUjko
TvojUjko
18:42 08.09.2014.

Njoj je bitmo da u ruci ima 5" mobitel i da ju snima HD kamera....

VL
Avatar tajar
tajar
19:10 08.09.2014.

Kad joj "popusti" slava, njezin modni odabir biti će trgovine Mana, kao što je to sad slučaj s Danijelom Martinović!

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
20:07 08.09.2014.

Takvim se hlacama ne istice vitka linija, nego skriva celulit I presiroki bokovi. Poziranje s prekrizenim nogama samo potvrduje "sumnju"

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.