Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 187
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
glazbena terapija
Povratak na članak

VIDEO Znate li je? Ova pjesma može smanjiti tjeskobu za više od 60%, otkrilo istraživanje

Razine anksioznosti su zatim ocijenjene i rezultat je pokazao da su pacijenti u glazbenoj grupi imali slične razine anksioznosti kao i oni koji su uzimali lijekove - što sugerira da je glazba jednako učinkovita u smirivanju živaca.

Komentari 3

DE
deroko_
21:21 30.09.2023.

Mene ovo izluđuje

VL
DU
Deleted user
23:31 30.09.2023.

Pustim Lepu Brenu:"Mile voli disko", zviznem tri češke pive, i nigdje tjeskobe.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
22:30 30.09.2023.

Meni nekak Slayer več smiriva dušu !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.