Slaven Bilić u Rijeci uživao s djevojkom Ivanom
Nisu se dugo mogli družiti, jer prijateljice su već čekale u champagne baru kako bi komentirale kupaće kostime, a izbornik se uputio prema Kantridi.
Komentari 3
BJ
Izbornik je izabrao: ljepša je cjele od repke i stručnog stožera i HNSa.
TH
dobra mala !
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo izbornice - Bilić! Tako i treba, da imas djevojku! A svi ljubomorni debili, neka kritikuju koliko zele. Ti si sretan i dobar covjek i trener! Sve najjjjjjjjjjj...u vezi i sportu!