Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Odmor bez gužve
Povratak na članak

Sjeverna Koreja želi postati turistički hit po uzoru na Kubu

Mimo trenutačne zabrane, uvjerava Španjolac Jordi Camps, suvlasnik turističke agencije Experience North Korea (ENK), u najzatvoreniju zemlju našeg planeta moguće je ući kad se poželi

Komentari 1

MH
mrtav-hladan
11:51 10.11.2014.

Mozes uci samo je tesko izaci ..!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.