Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 228
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
za savršeni poljubac
Povratak na članak

Seks terapeutkinja otkrila savjete za ljubljenje: Ovako ćete poboljšati svoju tehniku

- Neki ljudi više vole grublji, intenzivniji poljubac dok drugi vole spor i mekan. Isto tako, za neke uživanje u poljupcu može u potpunosti ovisiti o kontekstu - rekla je stručnjakinja

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.