Pornhub analizira Hrvate: Stanovnici ovih gradova su najaktivniji
Na svaki posjet Porhubu potrošimo 10 minuta i 13 sekundi, tamo smo najčešće ponedjeljkom, a u odnosu na ostale zemlje među vodećima smo po broju žena koje gledaju porniće.
Komentari 18
Jedino nekako ne vjerujem da 35% žena u RH gleda porniće... Nego, nije li protuzakonito ovo istraživanje, s obzirom na GDPR?
Ličanima netrebaju pornjave, oni su najveći hebači u Hrvatskoj, pola godine se hebu sa snijegom, a drugu polovicu s drvima
A što gledaju Markićka i Nedrk?
Ja najviše volim one s debelim plavušama!
Iz istrazivanja se dakle da zakljucit da su Hrvati drkedjije!
Šibensko-kninska? Nije li to županija s izrazito tradicionalnim vrijednostima?
Otkud oni znaju kad je pred ekranom zena a kad muskarac? Otkud im podatci o dobi korisnika? To su mogli prikupiti jedino ako su zlorabili kamere na racunalima.
Bolje bi im bilo neka samocu i dosadu pokusaju ispuniti korisnijim stvarima. Usamljenost je teska, ali nece biti laksa ukoliko se izoliraju jos vise od realnog svijeta.
šibenčani svaki dan gledaju porniće, haha dobra statistika
Katolici?
Piše u naslovu "ovih gradova" a u tekstu ne piše ništa. Kojih gradova?
To je laz! Hrvatska je katolicka zemlja i zajedno s ostalim vjernicima cine ogromnu vecinu stanovnistva! Bogohulnih ateista je oko 3-5 %... Pa valjda nije tih nekoliko postotaka hiperseksualiziranih ateista dovelo Hrvatsku na tako visoku poziciju? Toliko o ''moralnosti'' vjernika, :)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
..i sve to jos i besplatno :-)