Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 140
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Slučaj mikrocefalija
Povratak na članak

Otkriven dosad najsnažniji dokaz o učinku zika virusa na novorođenčad

Frieden je rekoa da je u tijeku intenzivo istraživanje kako bi se više saznalo o tom virusu i kako bi se razvilo cjepivo protiv njega

Komentari 3

Avatar nekakav
nekakav
14:04 11.02.2016.

pogađam, lijek će razviti pfizer, roche.... ili baxter, novartis, ili pak j&j? taktika je uvijek ista i sve više uspješna. prvo razviješ bolest, tipa neki novi soj ptičje gripe, svinjske kuge, ili raširiš ebolu, ili kao u ovom slučaju vozišziš komarce po svijetu. igramo se, pratimo kako se razvija bolest, širi, koji su sve sekundarni efekti, i onda kreneš razvijati lijek, kojeg imaš otprije, samo ga modificiraš, jer se nove bolesti brzo razvijaju. usput uništiš ekonomske konkurente, kao u tajlandu male proizvođače piletine, na otvorenome. sve je to biznis. samo što u njemu igra i who. oni su napravili paniku, naredili državama cijepljenje, korporacije zaradile, a od one gripe je i prije dolazilo do zaraze, a broj smrti je ionak zanemariv u odnosu na običnu gripu. al 'svinjski' jako duboko uđe u čovjeka. a svinja, to svi znamo, smrdi. sve dok nije na tanjuru.

VL
BR
Branko102
08:37 12.02.2016.

Ne znam kome je smetao komentar o Zika virusu,tko je vlasnik patentnih prava na taj virus i paravanu koji se krije iza njega.Očito da se štiti krupni kapital i zločinci koji stoje iza njega.Nedavno je WHO proglasila Zika virus globalnom zdravstvenom prijetnjom, bez navođenja posebnih detalja o toj bolesti. Međutim, Global Research je otkrio neke uznemirujuće detalje, te objavio dokaze da se Zika virus nije pojavio niotkuda i da je riječ o desetljećima zaštićenom patentu virusa opake bolesti u vlasništvu "Zaklade Rockefeller".Netko je pustio virus van da obavi prljavi i podli posao.Btw.,slovenski znanstvenici su pronašli dokaze da Zika virus napada mozak i da se naseljava u moždanim neuronima,što ima smrtonosne posljedice kod novorođenčadi.Rockfelleri desetljećima truju planet preko raznih sotonističkig programa depopulacije,kao što su GMO,razna sumnjiva cjepiva i chemtrails.Krajem 80-tih prošlog stoljeća,Rockfellerova Zaklada,radila je na gmo kukuruzu u kojeg su ubacili gen koji proizvodi protein sa spermicidnim svojstvima,Tim su kukuruzom namjeravali nahraniti gladne u Africi,a u osnovi su željeli Afrikance dopopulizirati,posebno u državama bogatim prirodnim resursima.I još te zločince nazivaju filantropima.Kod sotonista je sve izopačeno i izvrnuto. Nema otrova koji su štetni za ljudsku populaciju,a da oni nisu uključeni u te

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.