Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 240
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Bruno vokal
Povratak na članak

Novi chef Noela: Tko nije spreman na rad od 7-23h, neka ni ne pokušava postati chef

Nakon Gorana Kočiša s kojim je zagrebački restoran došao do Michelinove zvjezdice novi je Noelov chef Bruno Vokal, ponajbolji mladi hrvatski kuhar. Chefu Vokalu koji ima samo 26 godina najveći je uzor Alain Ducasse od kojega je naučio ono najbolje što zna o francuskoj kuhinji radeći u njegovu restoranu Dorchester.

Komentari 1

ZA
zagabria5
14:49 24.07.2020.

Sve super i pohvale, ali ima li tamo nešto čega se čovjek stvarno može najesti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.