Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 197
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Povezani prezimenom
Povratak na članak

McDonald's tužio Lauren McClusky zbog McFesta

Smatramo da je sporni naziv McFest dovoljno sličan nazivu našega branda da uzrokuje zbunjenost javnosti i da smanji jačinu utjecaja prava našeg zaštićenog imena, kažu u kompaniji.

Komentari 3

MO
modrulj
15:00 01.06.2010.

Moja noga vise nikad nece stupit u ovaj \'restoran\' nakon sta su mi rekli da mi mogu dati samo malu casu vode a ne veliku s jelom kojim sam tamo kupio.

VL
IL
illusion
00:24 02.06.2010.

ma trebao bi mcdonalds tužiti sve koji se usude u prezimenu imati prefiks mc. kako samo mogu?

VL
MA
Mayhaelo
18:01 02.06.2010.

O idiotizma! Katastrofa! Nadam se, iskreno se nadam ( i to sve zbog zdrave pameti ) da će na sudu odmah dati do znanja McDonald\'su da previše briju. I netko im svakako treba dati do znanja da postoje mnoga prezimena koja počinju s \'Mc\'. - Uostalom, tko još tamo jede! :/

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.