Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
pogled iza kulisa
Povratak na članak

VIDEO Jedna od najljepših sportašica današnjice stigla na Olimpijske igre i pokazala što se jede u olimpijskom selu

Nizozemska klizačica Jutta Leerdam, zaručnica Jakea Paula, stigla je na Zimske olimpijske igre u Milano. S pratiteljima je podijelila detalje luksuznog putovanja i raskošne ponude hrane, no malo tko je znao kakvu je dramu prošla da bi se uopće kvalificirala.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.