Naša novinarka tražila je 'ljubav' putem aplikacije za upoznavanje. Evo što joj se dogodilo
Zvuči jednostavno: Uzeti svoj pametni telefon u ruke, pronaći aplikaciju za online upoznavanje na kojoj su pretežito korisnici iz Hrvatske i kreirati profil.
Komentari 15
vi novinari stvarno nemate posla
Zbog zauzetosti sa poslom neki doktori advokati a ako su uz to i iznad 180 cm pronasli su srecu. To vjerojatno sve sa mrsavim medicinskim sestrama visine 155 cm. He he za sva ostala zanimanja vjerojatno je moguce pronaci nekog nekog stvarnog ali ne preko interneta.
Sto si trazila to si i dobila. Ja sam svoju zenu tako upoznao. Upoznao sam prije nje i dosta drugih cura, ali one nisu bile 'to'. Osobno, curama koje i jesu naljepile sliku, ali nisu napisale nista o sebi se ni nisam javio, jer to samo po sebi vec daje do znanja da se nisi ni malo potrudila, a da si tamo ili samo da cavrljas i gubis vrijeme, ili trazis 'apolona' koji ce biti tvoj pastuh u slobodno vrijeme. Moja zena, koju sam upoznao na jednom od portala, je divna zena. I ima dijete. I nakon dopisivanja i pricanja smo se upoznali. I uvidjeli da to je 'to'. I sad zivimo zajedno, presretni. Taki da tvoje 'istrazivanje' okaci macku za rep, i ako nesto radis radi kako spada a ne ofrlje. Ovo dovoljno kaze sve o tebi.
Eto drndala po mobitelu popila tri kave i dobila dnevnicu.
A što si očekivala, da kad kažeš da imaš djecu svi hrle da odgajaju tuđe djete? Lol.
na šta smo spali zbog tehnološkog napretka , mob da mi žensku traži - nebu išlo.
To je sve mogla saznati upisavši se na iskricu, smokvu.... Uglavnom, davno probano.
Curo moja da Ti je znati sto sam ja dozivio kada sam ostao udovac pala bi u nesvest ,rekao sam sabi da cu napisati knjigu dozivljaja,zato mi nije cudno za tebe koja si Zena
ko bi reko da su tolko modernizirani a nemogu nac žensku ma...
I jadna nisi ni ovlazila, nema dok se ne zaglimo,
Koji su to samo jadnici i bolesnici...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa nekak mi se cini normalno da ces tamo anci hrpu ljudi s kojima nisi kompatibilian i tek nakon duzeg vremena sa nekim tko ti pase. I u pravom svijetu sreces hrpe ljudi svakakvih profila samo kaj im ne uleces odmah jer ti se ne svidjaju i ne ulecu tebi jer im se ne svidjas .. na prvu.. tka je i ona opisala da joj se javila hrpa ljudi (prvi put su je "vidjeli") i onda su odustali. Ne kuzim kaj je clanak htio reci? Kaj je ocekivala covjeka svog zivota koji bi ju trebao prepoznati kao takvu na temeju slike i godina?!?!?!?!?