Ima najveće usne na svijetu: 'Liječnici me upozoravaju da su mi fileri opasni po život, ali ne planiram stati'
Kako bi postigla svoj novi cilj, Andrea kaže da će rutinski primati injekcije hijaluronske kiseline svaka dva tjedna. I tu ne staje, jer će svoje ogromne usne održavati i mjesečnim injekcijama.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0