I u novogodišnjim zdravicama nazdravljate – otrovom
Kada otkuca ponoć, novoj godini se gotovo neizostavno nazdravlja čašom nekog alkoholnog pića: "pravim" šampanjcem, "običnim" pjenušcem, rakijom...
Komentari 4
pjanac zivi 50 tak g, i to mu je dosta jer je prozivio u veselju, i spavanju, a ne u ovoj, preteskoj, svakodnevnici, bolje biti pijan, nego star, u starosti sa crkavicom, mirovine se i nemozes cestito ni napiti, a zivis, losije nego pas,
Ako je alkohol štetan za zdravlje, zašto je njegovo konzumiranje prihvatljivo sve do reklamiranja na TV i korištenja pri euharistiji.
Coca-Cola je puno veći otrov
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kada već imate vremena za istraživanja istražite razne cole, hranu od smeća što jedemo, aditive u kruhu, što pijemo i najvažnije što dišemo. Ispada da je alkohol najmanje štetan.