Evo zašto je dobro jesti maslac od kikirikija
Obožavate maslac od kikirikija no s obzirom na to da nam se bliži ljeto odlučili ste se pripaziti na svoju liniju pa ste iz prehrane izbacili svoju omiljenu namirnicu? Pogriješili ste, a evo i zašto!
Komentari 4
ne kopirajte ništa što dolazi iz amerike.....vidite da su sami propali, a znanja nekih "instituta" su totalno kreirana za neku drugu kastu koja to koristi !
jedem pola kile kikiriki maslaca tjedno i nisam se niti malo udebljao
kikiriki je KANCEROGEN....a ovi mlatimudani vas savjetuju da je dobar....dakle, večernji je cionističko-teroristički list u službi najvećih internacionalnih genocidnih spodoba u povijesti !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mislio sam reć da se brže usereš .Ali ovaj tekst je učinkovitiji!!!!!