Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 25
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ISTRAGA
Povratak na članak

Epidemija kugli mozzarelle koja poplavi u dodiru sa zrakom

Ovo nije prvi slučaj 'problematične' mozzarelle, jednog od nacionalnih ponosa Talijana.

Komentari 6

Avatar Časna seka
Časna seka
00:05 21.06.2010.

To u Njemačkoj? Možda radnici Turci mokre u mlijeko.

VL
OB
-obrisani-
20:56 20.06.2010.

Psorijaza da gadno izgleda. Ne brinem jer nejedem mozzarellu, ni bilo drugi proizvod koji se radi većinom, isključivo rukama, hehe, dobar tek.

VL
KA
kakodane2
18:35 20.06.2010.

ajme sa ovom slikom ovih odvratnih ruku mi upravo zgadili mozzarellu.

VL
MP
Mate Parlov
20:36 20.06.2010.

Te ogavne ruke o kojima pričaš Kokodane2, ruke su koje imaju psorijazu! Procitaj malo o tome..pa razmisli da li je tvoj komentar možda bio suvišan!?

VL
OB
-obrisani-
06:30 21.06.2010.

Ja znam da radnici u Hrvatskoj mokre u mlijeko,ali u EU,,sumnjam

VL
KA
kakodane2
08:55 21.06.2010.

@Mate Parlov znam ja što je psorijaza i baš iz tog razloga smatram da netko kome se ljušti koža ne bi smio ništa raditi rukama što drugi jedu, pa da mi kasnije jedemo njegovu oljuštenu kožu... Nije li ipak to suvišan dodatak mozzarelle?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.