Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 94
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nepravda ili...?
Povratak na članak

Dva komada pite različite veličine
i gramaže, a cijena ista

S obzirom na to da je riječ o proizvodu koji se reže u prodavaonicama, vjerojatno je došlo do pogrešne procjene naše prodavačice - poručuju iz Mlinara

Komentari 18

LO
lojtra
14:31 03.04.2011.

Kako se zove nepismeni šarplaninac koji iz iseljeništva komentira po hrvatskim novinama i tvrdi da je mjesec zapravo u vodi jer ga je on tamo vidio? Alternativac!!

VL
PA
patike
11:40 03.04.2011.

Joj što ljudi vole prigovarati, pa to je strašno. uf,ogroman gubitak, jedno 15 grama manje... A nitko ne misli kako je tim curama sto tamo rade, kada režu te pite, pizze i bureke, a trebaju u isto vrijeme poslužiti kupce i izvaditi 30 peciva iz pečnice.... mislim da bas i nemaju vremena precizno mjerkati kako ce izrezati glupu pitu. a ako prodavačici kažeš daj mi ovaj i onaj komad ona ce ti dati tocno te komade.... ali najvise me fascinira cinjenica da se ovo dogodilo prvi puta toj osobi i ona odmah ide zvati vecernjak i prijavljivati \"nepravdu\" koja joj je nanesena.... pa nisi našla žohara u piti.... sramota...

VL
IN
intersanctum
12:10 03.04.2011.

tak je zamisli odmah vecernji zvat hahah

VL
BK
bez.komentara
12:35 03.04.2011.

Baš,odmah u novine.Nepravde i prevare koliko hočeš,a ona zove jer je dobila malo manji komadić pite.Sad će toj/tom što radi tamo uzeti 500 kn od plače ili otkaz!

VL
OB
-obrisani-
12:56 03.04.2011.

ima pravo prigovarati ,jer trgovkinja je odrezala komad pite sebi i pojela ,a preostali dio prodala ...kako je nije stid živjeti na tuđi račun...bljak trgovci lopovi

VL
LO
lojtra
13:00 03.04.2011.

Kakav je to \"igrač od žene\" govori činjenica da se nameračila SVAKI DAN ići kupovati po par komadića pite umjesto da je sama ispeče doma u kvaliteti i količini kakvu god želi. Zamisli takvo nešto oženiti???

VL
OB
-obrisani-
13:07 03.04.2011.

kada ste zadnji put vidjeli da prodavacica vaze netom prerezani kruh? Vjerojatno NIKAD! A duzna je prerezan kruh vagnuti! Citateljica se cudom cudi za pitu ali joj je sasvim normalno da se svi pekarski proizvodi u ovoj pretruloj drzavi rezu rezu odokativno bez provjere. Sto se tice tumacenja mlinarovog rukovoditelja, ono je u najmanju ruku bezobrazno. Lijepo se vidi da je razlika između pita u promjeru a ne sirini kriske. Znaci djelatnica nije kriva vec oni koji im posalju obujma manjeg proizvod. A dalo bi se jos puno kriticki pricati o Mlinaru kao i o ostalim pekarnicama diljem lijepe nase :(

VL
MI
mikistjep
13:08 03.04.2011.

Ovo nije ni redakcija 24 sata htjela objavit.

VL
OB
-obrisani-
13:16 03.04.2011.

no treba reci jos i ovo. Stvarno je cudno da kupac odmah radi ovakve greske zove novine a da prije nije potrazio ispravak lose usluge od samog prodavaca?! Ja vjerujem da je doticna gospođa imala građanske HRABROSTI i SAMA otislaa natrag u ducan da bi uz ispriku dobila propisano veliki komad pite. Ili mozda MANJI jer ako cu sad biti zlocest, ja neznam koja ji komad propisani standard. Mozda je veci komad onaj koji tu nebi trebao biti :) U svakom slucaju stvarno je blesavo radi 3 grama kukavicki traziti zastitu novina umjesto SAMA se razracunati sa prodavacicama na licu mjesta.

VL
LO
lojtra
13:21 03.04.2011.

Alternativac, pričaš što ne stoji. Kruh se zadužuje u KOMADIMA i ako već nisi zadovoljan kako ti prodavačica odreže kupi cijeli komad ili manji kruh. Ionako tražiš \"pola kruha\" a ne 300 grama kruha. Drugo, iz ove priče nije jasno da li je manji komad manji od propisanog. Što ako je onaj veći - veći od propisanog pa je kokoš 20 grama dobila na poklon? Ako je već mislila da je zakinuta zašto nije zatražila da joj se vagne? Kako vidiš da je drugi komad odrezan iz kolača manjeg obujma? Je li ti pitagora što u rodu? :) Ja sam vrlo zadovoljan stanjem na našem pekarskom tržištu i da živim negdje vani ovo bi mi falilo. I po cijeni i raznovrsnosti, dostupnosti, (nedjeljom i praznikom) i po svemu.

VL
Avatar wkwkwkwk
wkwkwkwk
13:22 03.04.2011.

neznas kuvat, jem mu luk

VL
JA
jadre
13:28 03.04.2011.

.....ma katasrofa je da štruca od 250 grama kruha stoji 6-7 kn ...znači došli smo kilo kruha 24 kune

VL
DU
Deleted user
13:31 03.04.2011.

trebli su joj ovaj veci komad smanjit na mjeru manjega. prodavacica je htjela bit dobra jer su redoviti kupci pa im je dala uz standardni komad i jedan veci... ali eto, babetini to nije za pravo, pa je pisala novinarima koji su moralna vertikala hrvatskog drustva, te su kao takva moralna vertikala uspjeli rijesiti sve probleme u hrvatskoj. Rijesili su ih do te mjere da nam je trenutno najveci problem (uz problem presvijetle boje neba kad je vedro) nejednolikost pite u pekari.....

VL
DR
drmrbr
14:01 03.04.2011.

Zadovoljna je osobljem i prodavaonicom, ali zbog ovakve sitnice cca 10 grama mora znat cijela Hrvatska. Jesu ljudi stvarno prokleti koliko vole tjerati mak na konac. Ajde baba šuti i gledaj to s pozitivne strane- BAR SE NEĆEŠ UDEBLJAT!

VL
OB
-obrisani-
14:02 03.04.2011.

za lojtru, dakl, biti cu vrlo blag kada cu reci da si ti jedan obican polupismeni bedak i tip koji se slepa na tuđu pamet! 1. ZAKONOM je određeno da se namirnica VAZE i tokca!!!! Dakle ja govorim isprtavno naa osnovu vise zakonskih propisa a ti laprdas prema onome kako se tebi cini da je ili bi trebalo biti. Znaci pokrij se po usima i suti jer si bezveznjak! 2. Ti si slepas na tuđu pamet jer kao bilo koji drugi primitivac prepisujes ono sto je netkom netko drugi konstatirao. U konkretnom slucaju ja sam napisao da se nezna sto je standard veca ili manja kriska pa ti onda to ponavljas kao papiga 2 cm dalje. Bas si bijednik, kakvih je uostalom na ovom forumu ogromna vecina. F U J

VL
OB
-obrisani-
14:03 03.04.2011.

Ma ovo je ništa. Ideš kupiti živo janje popodne, a gazda mu ujutro da 2-3 šake soli da blago pije. Pa popije janje 4,5 litara vode i ode cijena u nebo. he he

VL
OB
-obrisani-
14:06 03.04.2011.

i jos ovo za bedastog laprdala lojtru, jesi li ti ikad bio igde vani sinko? jesi li ti ikad stavio tu svoju cokulu preko granice?? jesi li ti muzgavce ikad vidio primjerice pekarnicu u Italiji??? naravno da nisi amebo jedna,dna, jer da jesi nikad ti nebi palo na pamet da pljujes po izboru i radnom vremenu pekarnica u drugim drzavama. A ja cu ti reci, pekarnice primjerice u Italiji su svemirski brodovi za ove nase. Ajde suti gelipteru kada ni o cemu nemas poima.

VL
OV
over
18:06 03.04.2011.

molim da se u vecernjak javi i kupac koji je dobio veci komad pite :)

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.