Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 26
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Vrijeme pripreme: 30 minuta
Povratak na članak

Dok traju rasprave o školskoj prehrani vi svom đaku pripremite dobro poznatu juhicu s novim aromama

Djeca imaju svoju viziju što vole i što ne vole, a mi smo tu da ih ne slušamo bez pogovora, već da ih – ako drugačije ne ide – u početku maštovitim kombinacijama naučimo na konzumiranje namirnica koje ni u snu ne bi probali, a kasnije to samo od sebe sjedne na mjesto. Dijete smije imati nekoliko namirnica koje ne voli, ali njegova prehrana ne smije se svesti na pizzu i hrenovke jer je ono tako odlučilo.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.