Danas je blagdan Male Gospe: Znate li što zapravo slavimo?
'Gospa Mala – jesen prava!'
Komentari 18
RH je po ustavu građanska a ne vjerska država. Naslov bi trebao biti "Znate li što Kršćani danas slave?" a ne "što danas slavimo".
Ako se u nekoj zemlji cca 80% stanovništva izjašnjava kao katolici onda bi valjda trebalo respektirati tu činjenicu ... ili su možda ipak važnije manjine od 0,002% .. možda bi njih trebalo staviti u prvi plan a 80% stanovništva zanemariti .. jer to su ipak ljudska prava ovdje u pitanju ... i demokracija
Mala Gospa je figurica do 30 cm koje prodaju u Međugorju. Ove preko toga su velike gospe.
Teško da se na tvoje komentare mogu uzbuditi, mogu samo s žaljenjem konstatirati kako je nevjerojatna arogancija očita kod onih koji misle kako je stvarnost ograničena njihovim kognitivnim sposobnostima. Besmislena je bila i tisuću godina stara tvrdnja kako je svemir stvoren pa eto danas je to opće prihvaćena znanstvena spoznaja. Naša kuća je naša domovina Hrvatska i u svojoj kući upravo to činimo i dalje ćemo činiti, veseliti se proslavljati kako državne tako i vjerske svjetkovine. Više od 4/5 hrvatskog stanovništva je katoličko pa se sigurno neće povinuti vama šačici onih kojima se to ne sviđa. Eto niti nama se ne sviđaju vaša demonstriranja ponosa zbog toga što ste nastrani, ali kao tolerantno društvo svjesni smo kako svi ne možemo biti normalni pa i vi defektni imate pravo živjeti u svojoj domovini. Možda malo grubo, ali istinito.
Ne slavimo nista.
tko slavi???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sritan rođendan Isusovoj i našoj ljubljenoj Majci!