Cjepivo protiv gripe štiti samo 59% cijepljenih
"Cjepiva protiv gripe pružaju samo djelomičnu zaštitu koja je smanjena ili nepostojeća te je hitno potrebno djelotvornije cjepivo"
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mi smo se cjepili, i drugi dan žena dobije visoku temperaturu,a ja 3 i 4 neku drhtavicu. Jesu oni sigurni dali je to cjepivo PROTIV ili ZA gripu?