Čini se da kavu pijemo na sasvim pogrešan način
Dok je kavu za veći gušt bolje ispijati u većim gutljajima, isto pravilo ne vrijedi za druga pića
Komentari 14
jesu li znanstvenici iz Napulja objasnili i kako popiti onaj jadni iscjedak od kave koji dobiješ u šalici veličina naprstka u "velikim gutljajima"?
a kako se ispravno popije 15 piva?
A ne ,vi pijte kako hocete ja cu pijuckati ,prije sam u dva-tri velika gutljaja ispijao kavu pa sam jezik sprzio.. :-)
Nisam znao da u Hrvatskoj zive samo Hrvati. Oni koji nisu Hrvati, oni izgleda ne piju kavu. Boze, jadnog li novinarstva
Pijem onako kako je meni gušt a nekako neka budala ovdje napiše...
Ne pije se nikad pogrešno, samo se pije u pogrešno vrijeme
mini espreso i veliki srk..kojom to akrobatikom..!!??
Kakva glupost. Pokušam izmjeniti smajlija ali sam kao zakasnio. I onda mi tri puta objavi isti komentar. Sorry. Trebalo je biti :D
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
značu veći srk veći gušt :))