Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
omiljeni napitak
Povratak na članak

Čini se da kavu pijemo na sasvim pogrešan način

Dok je kavu za veći gušt bolje ispijati u većim gutljajima, isto pravilo ne vrijedi za druga pića

Komentari 14

ĆA
ćaćaća
11:48 11.04.2014.

značu veći srk veći gušt :))

VL
Avatar Gunsnneuroses
Gunsnneuroses
11:06 11.04.2014.

jesu li znanstvenici iz Napulja objasnili i kako popiti onaj jadni iscjedak od kave koji dobiješ u šalici veličina naprstka u "velikim gutljajima"?

VL
DU
Deleted user
14:16 11.04.2014.

a kako se ispravno popije 15 piva?

VL
BA
balic
11:39 11.04.2014.

A ne ,vi pijte kako hocete ja cu pijuckati ,prije sam u dva-tri velika gutljaja ispijao kavu pa sam jezik sprzio.. :-)

VL
KA
karambita
15:14 11.04.2014.

Nisam znao da u Hrvatskoj zive samo Hrvati. Oni koji nisu Hrvati, oni izgleda ne piju kavu. Boze, jadnog li novinarstva

VL
AN
Antiša
18:42 11.04.2014.

Pijem onako kako je meni gušt a nekako neka budala ovdje napiše...

VL
LE
LeonardS
11:22 11.04.2014.

Ne pije se nikad pogrešno, samo se pije u pogrešno vrijeme

VL
MI
mihan
12:31 11.04.2014.

mini espreso i veliki srk..kojom to akrobatikom..!!??

VL
NJ
njuzmen
12:33 11.04.2014.

Kakva glupost. Pokušam izmjeniti smajlija ali sam kao zakasnio. I onda mi tri puta objavi isti komentar. Sorry. Trebalo je biti :D

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.