'Bila je predivna i nespremna za skok, a ja sam pao i razbio joj arkadu'
Ako i vi imate neku svoju manje ili više neobičnu, romantičnu priču o tome kako ste upoznali neku svoju bivšu ili sadašnju ljubav, javite nam se na javi@vecernji.net. Najromantičnije i najneobičnije ćemo objaviti
Komentari 2
LI
još jedan pretendent na nagadu Kiklop
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja mogu izmislit priču sa više avangarde u peru, smislim pa javim!