Ako je žena sretna u vezi, i najprivlačnijem muškarcu pronaći će manu
I prije nego što odmahnete rukom na rezultate ovog istraživanja, znajte da su i neke prijašnje studije pokazale da žene ne padaju na izgled zgodnih muškaraca ako su već u sretnoj vezi.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
to vec znamo, ne padaju na izgled nego na novcanik