6 od 10 žena priznaje: Udebljamo se u hladnim mjesecima i to zbog ovog
Britanska tvrtka fitness LA provela je istraživanje u kojem su dobili rezultate koji su pokazali da će se gotovo polovica ljudi tijekom zime udebljati dva do tri kilograma
Komentari 2
čitam, čudim se i ne razumijem! "teško je vježbati" "sjedenje pred televizorom" - to su ljudi-krpe bez volje i smopoštovanja, ako tako misle! pa upravo kad ti je teško treba se prisiliti da se svlada poteškoća i onda se stječe ugodan osjećaj pobjede! ZATO treba vježbati i zimi i ljeti - kakve veze ima godišnje doba? duboko prezirem takvu vrstu ljudi Ne da mi se "... a onda kukaju da su bolesni i lječe se o trošku svih nas
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
tjelovježba je precijenjena ... sve u granicama normale ....