10 namirnica koje možete jesti i nakon isteka roka trajanja
Istraživanje provedeno u SAD-u otkrilo je da 9 od 10 Amerikanaca baca hranu koja je još dobra za konzumiranje te se na taj način baci hrane u vrijednosti 165 milijardi dolara. U Hrvatskoj se godišnje baci oko 400 000 tona hrane
Komentari 4
promijenite naslov članka u "Kako se otrovati"
Hrpa gluposti, npr. Na svakoj kištri za zamrzavanje imate slikopis namirnica i njihov rok u kojem bi iste trebale biti konzumirane,sve nako toga je ili otrov ili je bezukusno, pa tako možete vidjeti da nema namirnice a pogotovo mesa koje može biti dobro i ukusno za jelo nakon više od godinu dana u lištri
Pa to znaju i ptice na grani!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ni riječi o rakiji ... :-)