Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Film
Povratak na članak

Tamo gdje su zmajevi na Danima kršćanske kulture u Splitu

Ime filma dolazi od latinskog izraza \"hic sunt dracones\" čime se na karti označavalo mjesto opasnosti, a u filmu Rolanda Jofféa ono podrazumijeva istraživanje nepoznatih područja mržnje, krivnje i oprosta

Komentari 1

HR
hrwoje
16:07 29.03.2012.

Pogledao film...iako imam par zamjerki (sporedni glumac preplošan, neki stereotipi u portretiranju likova..), zapravo je melem za dušu...rijetko zdravi film za današnje vrijeme. Preporučam.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.