Sudeći po prvom danu, Kerempuh nije mjesto za Lucića i Dežulovića
Melodije borbe i pretvorbe otvorile novu sezonu Noćne scene pred prilično mlakom publikom.
Komentari 14
Milena a kaj se čudiote kao pura dreku. Na njihov se humor mogu smijati samo maloumnici ili politički istomišljenici, a njih je, Bogu hvala, sve manje i manje.
Pa cijela Hrvatska je angažirana i puna dosjetki,..Vozite se tramvajem kod nas u Zagrebu čuti ćete zanimljivije dosjetke nego od ovih likova na slici. Oni vjerojatno promiću svoje političke ideje kroz humor i pritom su prozirni a to su ihih ljudi skužili. Predlažem da probaju dogovoriti nastup u kazalištu Ulysses na Brijunu kod Šerbedžije a možda im predsjednik preko veze osigura gliser .
Jebote!... Kakvi budalaši!...
ovi likovi su zanimljivi još jedino sami sebi
Dosadno recikliranje fora iz Ferala.
Soros is back!
Vidim da se Sinatra nije probudio iz sna u kojemu mu se uprizoruje obnova Jugoslavije. Lucić i Dežulović nisu Jugoslaveni, Jugoslavije ne će biti, Jugoslavena više nema. Jadna je država koja se boji kritičkih tonova u tekstovima Lucića i Dežulovića,ća, kao što je jadno za bijedno stanje hrvatske kulture optuživati spomenute majstore pisane riječi. Majstori jesu, nema zbora, tako da su oni najmanje krivi što Sinatra ne zna uživati u briljantnim tekstovima spomenute dvojice. Koji imaju pravo na svoje simpatije, svoje političke stavove i koji , za razliku od Sinatrinih ljubimaca, nikada nisu plesali kolo s velikosrbima. To Sinatru najviše peče jer njegov nagriženi ego nije u stanju priznati da su njegovi aduti najveći krivci za razaranje hrvatske kulture i države koja zapravo i nikada nije postojala jer smo od prvoga dana slugani velikih kuhara na svjetskoj sceni.
Voljela sam čitati Feral u svojedobno,kada su se jednakim žarom obrušavali na šoviniste svih boja i jednako gadili i Slobu i Franju.Kako je vrijeme prolazilo postali su naporni i učinilo mi se da je prezir prema Hrvatskoj jači od želje za istinom i demokracijom.Po njima biti patriot uglavnom znači da si primitivac sišao 90-tih s neke planine,a odsustvo tog osjećaja je poželjno i odaje intelektualnu nadmoć nad navedenim \"seljačinama\".Svi koji su obukli uniforme bili su ili ubojice,ili šverceri ili priglupi krelci koje je netko zaveo glupom pričom .To njihovo pacifističko-intelektualno glumatanje dovelo ih je do toga da su totalni marginalci,a imali su prije 20 godina potencijal novinarskih zvijezda.
očito je bila prisutna \"hrvatska elita\" a kako vidimo, to što je \"elitno\"- uglavnom treba protjerati iz Hrvatske oni su čisti primjer kako se bez ikakve pameti,a puno kriminala, može postati \"elitan\" ova satira je više nego dobra, ali kasnisni jedno 18 godina sljedeće izvedbe će imati jadnu, poniženu publiku, ali koja će se sigurno smijati
http://www.youtube.com/watch?v=7VxuW0n36H0&feature=related Na ovom su linku isti kao u Kerenpuhu.
Baš nam fali još ovakve dece jugo oficira, srpskih zetova i mrzitelja Hrvatske. Niko ih više pije. Mora im se vratit ćale Soroš da deca ne umru od gladi.
Zamolio bih autoricu teksta da objasni kako je to HNK, najzadnja moguća stepenica u \"padu\" ovog veselog dvojca? Zar je HNk sinonim za nešto što je suprotno čemu? Njihovim političkim stajalištima? To je sve na estradnom nivou. Isto kao Jole, Zečić i Mate Bulić, samo u drugom tonalitetu. Njihovim britkim dosjetkama? Tu su negdje sa \"Nad lipom\", samo s drugim licima. Njihovoj fucking \"distanci\" od svega u ime čega li, jebem ti? Uglavnom. Ništ. Za novce. I samo za novce. Ne, to nije za HNK. Nije ni za Kerempuh. Kao predgrupa Thompsonu - možda.
sramotno je koliko medijskog prostora dobivaju ova dva jugoslovena koja zdušno, ko male pčelice svakodnevno rade na destrukciji hrvatske kulture i države. Plaćeni subverzivci od strane srpske tajne službe. Ne znam tko je veći izdajnik; njih dvojica, oni koji im daju medijski prostor ili oni koji im daju posao u RH?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kaj nije ovaj Dežulović pobjegao u Beograd? Pa stvarno su više dosadni s ovim svojim \"humorom\" iz 90tih... Užas