Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 142
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Imamo pobjedničko rješenje
Povratak na članak

Pogledajte novi vizualni identitet Zagreba, umjesto grba - uzvik performera Toma Gotovca

Ocjenjivački sud u sastavu Ira Payer, Nina Bačun, Tom Dorresteijn, Luka Korlaet i Luka Thumm jednoglasno je odabrao pobjedničko rješenje kao strateški solidan temelj koji može rasti zajedno s gradom. Prvu nagradu na natječaju osvojio je koncept pod nazivom "Slobodan čovjek u slobodnom gradu" autora Borisa Maleševića, Katje Malešević i Feđe Vukića, uz suradnike Gorana Trbuljaka, Vladu Marteka, Marka Lulića, Lindu Golik Horvat i Suzanu Potrebić

Komentari 7

Avatar fidelio
fidelio
20:57 17.03.2025.

Ispraznost, sve je ispraznost i ništa osim ispraznosti...

VL
Avatar Mican999
Mican999
20:50 17.03.2025.

A di nam je nestala naljepša stvar - grb grada? Tomaševiću, a dugine boje si zaboravio?

VL
Avatar ŠUKRIJA
ŠUKRIJA
20:41 17.03.2025.

Ima slovo U, sviđa mi se!

VL
CO
CommonSense
20:16 18.03.2025.

Ak su trebali lovu podijelit ok, al frende ostavi grb grada. Za to nemate mandat.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
14:27 18.03.2025.

Zagreb tak imam te rad...ali ah...ne bi si mogli nofce podjelit med sebom !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.