Poetsko-glazbena večer Maje Perfiljeve u Novinarskom domu
U Novinarskom domu u Zagrebu u petak 25. listopada u 19 sati počinje poetsko-glazbeni program posvećen Maji Perfiljevoj. Program je nazvan po njenoj pjesmi "Samo jedan život imam"
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0