Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 182
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Promišljanje o neizbježnom Dimitrija Popovića
Povratak na članak

'Paradoksalno, svijest o smrti dala je smisao životu'

Tema smrti ostaje temeljno pitanje bez obzira na različite svjetonazorske pristupe, odnosno religijske vjerske pripadnosti. Ona je nesvodiva i vječno intrigantna i u najrazličitijim se oblicima njezine pojavnosti transponira u umjetničkim djelima. Neodvojiva je od životne stvarnosti u procesima kontinuirane preobrazbe prirode koja se odvija i u mrtvoj materiji

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.