Odlični Luka Dragić u 'Hamletu' kojem je promašen samo kraj
Problem je u općem očekivanju čuda s Lovrijenca, a nemoguće je da jedna predstava, ma kojeg kalibra bila, bude alibi za festival koji traje od 10. srpnja do 25. kolovoza.
Komentari 4
krasti ili ne krasti pitanje je sad
Prpošan i pomalo lakomisleni Hamlet, to bih zaista voljela vidjeti. i kakav je to nadopisujući kraljević od Danske sa pokojim smiješkom iz publike! Sic!!! Moram priznati da je glavni glumac prilično zgodan za ulogu danskoga princa, pa ćemo ponoviti Lava Tolstoja: sasvim nekonzistentna drama, koja se sviđa ženama.Pa i mora, ako su Hamleti tipa Inoktentija Smoktunovskoga ili tako već nekako!
14.08.2010. u 21:43h ApoloniDafne je napisao/la: .................... dobro, jebi ga, jesi li ti pročitao bozanićevu propovjed na bistri ? jebote,kardinal kaže jedno ti drugo. daj se malo skuliraj, bar danas. :)))))))))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I da na ovu Hamletovsku dilemu, krasti ili ne krasti, odgovorićemo: svakako krasti! Bolje se prođe u životu i ostalo nije šutnja nego vile, jahte i lijepe dame!