Odlazak 'Adonisa iz Gowanisa': Tony Curtis (1925. - 2010.)
Siromašni Židov iz Bronxa koji je prešao put od mladog ljepotana do briljantnoga komičnog i dramskog glumca i postao stari zavodnik u životu i na kazališnim daskama.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kist ili kicica? Nisam znao da se Vecernji list stampa u BG, ali sad znam. Dragi Marko, gdje si ti u skolu isao?