Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Dana Budisavljević
Povratak na članak

Obiteljske traume proradila kroz film “Nije ti život pjesma Havaja”

Redateljica je uvjerila članove obitelji da pred kamerama otvoreno govore o vlastitim problemima, a u njihovoj se priči prepoznalo i mnogo gledatelja na festivalu Zagreb Dox, na kojem je film nagrađen ovacijama

Komentari 6

KA
Karla
20:35 03.03.2012.

Pitam se da li film postigao takvu pozornost da se ne radi o osobi homoseksualne orjentacije...

VL
BP
bpahic
07:33 04.03.2012.

Bože dragi, gospodična, kaj opet o Židovima, Srbima i Homoseksualcima i njihovim patnjam. zakaj ne snimite film o hrvatskom raju i uživanjima na križnim putovima?je, istina j, za vs u ovoj našoj državi za Hrvate nema mjesta

VL
Avatar Bjeda
Bjeda
09:03 04.03.2012.

03.03.2012. u 20:35h Karla je napisao/la: Pitam se da li film postigao takvu pozornost da se ne radi o osobi homoseksualne orjentacije. ******************************************************************************************* Ja da sam zensko kao ti Karla,nebi dvojio -probao bi -lijepo je vidjeti 2 zene...nama muskima se to i ovako svida...

VL
LO
Londoner
12:43 04.03.2012.

Pitam se zašto ljudi ne znaju napisati \'\'orijentacija\'\' a komentiraju istu...

VL
MA
mare0801
19:33 04.03.2012.

bpahic-kada ćete vi dinosauri shvatiti da postoje Hrvati,koji nisu opsjednuti hrvatstvom,i da ima i drugih tema.DostA više s tim samosažaljenjem.

VL
BU
budisvoj
18:11 05.03.2012.

Jel ona iz loze Budisavljevića otkud se oženil Drug Tito.Naime Jovankino djevojačko je Budisavljević iz Like(Jošani).Nagrada zbog nepotizna.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.