Nećemo propustiti iskustvo na granici kazališta i astrološke seanse koje iz večeri u večer oblikuje publika
Premijerne izvedbe predstave 'Astro Maja', autorski projekt Maje Posavec i Aleksandra Švabića, održat će se 10. i 11. lipnja, a namijenjena je svima koji se danas, usred mora informacija, personaliziranog sadržaja, self-help savjeta i brzih rješenja, još uvijek usuđuju postavljati pitanja i povremeno pogledati prema gore u potrazi za odgovorima
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0