Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
mišljenja su podijeljena
Povratak na članak

Mijenja se model otkupa knjiga, dio nakladnika nezadovoljan

I dok Ministarstvo kulture i medija tvrdi da će novi model povećati broj otkupljenih naslova sa 800 na 1100, neki se nakladnici boje gubitaka, a zajednica nakladnika i knjižara traži veći broj naslova na listi naslova koji se moraju obavezno otkupiti

Komentari 2

DU
Deleted user
12:31 20.02.2023.

naslovi knjiga koji se moraju obvezno otkupiti...???? gluposti...zainteresirajte citatelje...pa ce kupovati....nakladnici se boje gubitaka...trziste ce odrediti tko ce opstati ...a tko ce zbankrotirati...gdje je problem....eu vapije za radnicima...eu je nasa nova "domovina"..itd

VL
DU
Deleted user
08:37 21.02.2023.

i nakladnici bi proračunski novac, koji god model napraviš nikada neće svima biti dovoljno dobro!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.