Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 160
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TREĆI SLANO FILM DAYS
Povratak na članak

U Slano dolaze redatelji Bruno Anković i Igor Bezinović te glumica Ana Marija Veselčić

Slano Film Days koji povezuje regionalne autore i renomirana imena iz svijeta filma i filmske industrije objavio je prvih sedam redateljica i redatelja te sedam glumica i glumaca koji će ove godine od 16. do 20. lipnja sudjelovati u tom jedinstvenom događanju

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.