‘Doista nerado dajem intervjue. A zašto? Pa čini mi se kao da sam na ispovijedi, kao da me vjeroučitelj pita za moje male grijehe’
Nikad se nisam usudio Marinkovića zatražiti priču za Večernji list, ali kad smo raspisali prvi natječaj, pozvao sam ga da bude u žiriju, što je i prihvatio, rekao je svojedobno Tomislav Sabljak, jedan od osnivača i selektor Večernjakove Kratke priče, koja danas nosi ime po slavnom piscu
Komentari 2
JO
Dajte izvatke iz Krležinih dnevnika....
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Marinković bje i jest gigant hrvatske književnosti. ........ A volio je i žene.