Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 233
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Događaj koji se ne propušta
Povratak na članak

Kreće niz od pet Novogodišnji koncerata u Zajcu, tradicija koja traje od 1982.!

Prvi koncert koji otvara briljantna uvertira operi "Ruslan i Ljudmila“ Mihaila Glinke, je u subotu 27. prosinca u 19.30 sati, slijede izvedbe 28., 29. i 30. prosinca s početkom u isto vrijeme, a posljednji je na programu posljednjeg dana u godini točno u podne Novogodišnji koncert za djecu

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.