Kao malodobni dječak prošao sam tri ustaška zatvora. Revizionizam me pogađa, to je sramota Hrvatske
Alfi Kabiljo, svjetski poznati hrvatski skladatelj, dirigent, aranžer, pijanist, tekstopisac, libretist i producent koji se tijekom svog burnog života vinuo među hollywoodske zvijezde, preminuo je u 90. godini. Ponovno vam donosimo veliki životni intervju koji je čuveni Alfi Kabiljo za Večernji list dao 2021. godine
Komentari 3
Iskrena sućut obitelji,bližnjima i prijateljima Velikog umjetnika koji je i u poznam godinama radio i stvarao vrhunska umjetnička dijela...hvala mu i na tome što je i u ovim olovnim vremenima iskrivljavanja hrvatske povijesti iskreno govorio o časnoj ulozi hrvatskog naroda kroz antifašističku borbu protiv izdajnika u vlastitim redovima
Pogađala ili ne - istina je istina.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sve dok su živi ti svjedoci teških vremena, živjet će i istina. nažalost, revizija povijesti je uzela maha, na proslavama dana oslobođenja diljem europe glavnu riječ imaju poraženi, sljednici najgorih zločinaca u povijesti europe, dok se prave osloboditelje gura, blokira. pa čak i vrijeđa.