I. Lovrenović istupio iz HDP zbog Viskovićevih izjava o Jergoviću
Visković je u dvotjedniku Matice hrvatske Vijencu izjavio da je nemoguće naći Hrvata, osim možda Miljenka Jergovića, koji bi našao opravdanje za reafirmaciju četništva u Srbiji
Komentari 3
23.01.2011. u 22:54h mladazemlja je napisao/la: Ne mogu vjerovati da ovo pišen ali Bravo Viskoviću!! ______________________ Potpisujem! Jergović je najveće razočaranje u ranijoj povijesti Hrvatske književnosti. (karakterno i moralno. O literarnoj kvaliteti ne sporim, ali kao čovjek se pokazao ravnono nuli). Ili kako bi naši stari rekli-grize ruku koja ga hrani. Ako još tko želi istupiti iz HDP-a zbog Jergovića, samo nek istupi,ali Visković se za ovo izgovoreno ne treba ispričavati, jer je sporna rečenica i više nego točna.
Od Jergovića očekivano, od Lovrenovića razočaravajuće.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne mogu vjerovati da ovo pišen ali Bravo Viskoviću!!