Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
svjetska premijera
Povratak na članak

Hrvatski film o zabranjenoj dječačkoj ljubavi u natjecateljskom programu Berlinalea

Film „Zečji nasip“ redateljice Čejen Černić Čanak, drama o zabranjenoj dječačkoj ljubavi, u kojoj glavne uloge imaju Lav Novosel i Andrija Žunac, na Međunarodnom filmskom festivalu u Berlinu bit će prikazana u programu Generation

Komentari 1

VA
VanjaPlank
16:59 17.12.2024.

Čuj Hrvatski film hshahahahshs dobar vic. Sigurno su jugoslaveni i manjinci iz Havca dodjelili novac za financiranje

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.