Gospođa ministarka kao vodvilj s pjevanjem - bez pucanja
Pjevaju se starogradske srpske, pleše kolo, a “Evo banke cigane moj” glavni je glazbeni motiv predstave, koji zvuči kao da se netko poigrao s brzinom starinskog gramofona i pustio pjesmu u furioznom tempu
Komentari 6
" ...jezik koji nam je stran ali koji razumevamo bez po muke!" Stani, meni sad nešto nije jasno. Glup sam, priznajem. ja sam mislio da je neki jezik stran onda kad ga ne razumemo. Ispada da može biti i identičann onome kojim mi govorimo a da ipak bude stran!
Inače, kolo se ne pleše. Pleše se valcer ili tako neka građanska igra, a kolo se igra.
@thek hvala na preciznijim objasnjenjima, komsija. mi to veoma cenimo.
koliko sam vidio iz tv spotova koji najavljuju komad i koliko sam vidio iz inserata u emisijama o kulturi ovo će ipak biti svojevrsna parodija tog komada...ministarka jest smiješna i predstavlja tadašnju srpsku skorojevićarsku "elitu", ali pretjerana karikatura u glumi ipak će polučiti tek polovičan uspjeh, naime važne stranice kritike društva ostati će po strani, a isplivati će geg, komika i salve smijeha...
Zadnjih dana na HTV-i Frljić se pojavljuje a ma baš u svakoj otvorenoj pašteti, više čak i od Kosorke nekad. Mislim si ko je taj Tip da bez njega ne mogu ni doručkovati, ni ručati , a niti večerati, a kamoli zaspati!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
bravo za frljica sto je napokon shvatio da nam trebaju hrvatski titlovi na latinici. jos da se sjetio prevesti te latinicne tilove na srpsko cirilicne to bi bilo stvarno prekrasno, civilizirano i kulturno. no posto je frljic samo jos jedan (od) lokal-patriot povlaka sovinista, on to nije ucinio. mene kao gradzanina ove zemlje to vrijedza. jer ne znam kako cemo u europu sa ovakvim sovinistima kao sto je to frljic.