Ljubav kao nježna i okrutna pojava tema je koncerta koji će u nedjelju 24. veljače od 20 sati održati Hrvatski barokni ansambl u svom ciklusu u HGZ-u. Program \"L\'amour tendre, l\'amour cruel\" donosi djela francuskih majstora Rameaua, Clérambaulta, Couperina i De Blamonta. Sjajni čembalist Pavao Mašić preuzet će ulogu umjetničkog voditelja ansambla, a solisti će biti sopranistica Monika Cerovčec, flautistica Ana Benić, violinistica Laura Vadjon i Domen Marinčić na violi da gamba.