Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ŽIVOTNA PRIČA
Povratak na članak

Filip Vidović: Zauvijek ću biti mali od Ivice, to zna biti i prednost i teret

Imao sam 12 godina kada sam prvi put zaigrao na sceni, glumio sam uz Radu Šerbedžiju, Peru Kvrgića i svoga oca, priča Filip Vidović sin glumačke legende Ivice Vidovića, koji briljira u predstavi "Ciganin, ali najljepši"

Komentari 2

DU
Deleted user
22:44 07.01.2018.

sretno filipe, budi ponos svoga velikog oca ivice

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.