Danijel Žeželj, braća Sinkauz i Marco Quarantotto u multimedijalnom performansu
Umjetnici Danijel Žeželj, Alen i Nenad Sinkauz i Marco Quarantotto nastavljaju serijal multimedijalnih performansa u kojima kombiniraju slikanje i glazbu uživo – iduća izvedba pod nazivom Lucia Berlin održat će se u petak, 3. rujna u 20 sati u zagrebačkoj Uraniji.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0