Boli me što su iz naše zemlje otišli odlikaši, a njome zavladali ponavljači
Na premijeri filma "Svemu dođe kraj" u pulskoj Areni prolomio se pljesak kada je jedan od junaka eksplicitno prozvao HDZ kao stranku najodgovorniju za privatizaciju i korupciju
Komentari 3
Mene boli što hrvatskom kulturom upravljaju oni isti koji su to činili u bivšoj državi. Oni i njihovi mladi sljedbenici.
Boli Rajka lulek za Hrvatsku. Bitno da on i podoficir sabiru državne pare i pišaju po HDZ-u koji ih futra. Kad ga tako boli što nije SDP pitao u šta su ulupali 8 godina na vlasti. Nema tog taloga ii podruma koji se ne može riješiti za to vrijeme.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ooooooo, daaaaa...